Sádrokartony – montáž sádrokartonu

Sádrokarton je moderním stavebním materiálem vhodným pro výstavbu interiérů, splňujícím náročná kritéria na tepelnou a zvukovou izolaci, rychlost stavebních prací, trvanlivost a vzhled. Přitom se sádrokartonové interiéry vyznačují nesrovnatelně nižšími náklady a čistější prací bez nároků na zábory okolních pozemků stavební technikou. To vše předurčuje sádrokarton k přednostnímu využití všude tam, kde není podmínkou nosnost zdiva.

Sádrokartonářské práce

Provádíme veškeré úpravy interiérů sádrokartonem. Sádrokartonářské práce – montáž sádrokartonů, montáž SDK podhledů, minerální podhledy, kazetové stropy, příčky, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra. Práce vykonáváme především v oblasti jihočeský, středočeský kraj, Praha, ale zakázky je možné uskutečnit kdekoliv v rámci celé ČR.

Proč sádrokarton?

Výhodou sádrokartonových systémů je nízká hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř příček, rychlá montáž a demontáž, minimální spotřeba vody a energie a dokonale hladký povrch.
Sádrokartonem změníme vzhled Vašeho bytu, obchodu nebo kanceláře včetně rozvodů vody a elektřiny rychle čistě a kvalitně. Velmi jednoduše lze upravovat stěny, snížit stropy, instalovat osvětlovací prvky a lepit obklady a dlažby. Sádrokartony lze použít i v koupelně nebo kuchyni. Pro kuchyň a koupelnu se používají jiné typy sádrokartonových desek než v jiných místnostech a to z důvodu vyšší vlhkosti.
Další výhody sádrokartonu jsou protipožární a akustické vlastnosti. Běžná stěna má požární odolnost 30 min. Naproti tomu u sádrokartonu lze docílit až 180 minut požární odolnosti.
Tvary a rozměry sádrokartonových desek jsou rozmanité. Od obloukovitých, obdélníkových až po čtverce.